Poland

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Poland » Автомобільна техніка » Легкові автомобілі » Збільшити кліренс


Збільшити кліренс

Posts 1 to 4 of 4

1

Стільки хороших машин, є у продажу і за невеликі гроші, але у більшості низька посадка, а ви самі знаєте які у нас дороги, що можна зробити, щоб збільшити кліренс?

0

2

Вибір автомобіля на перший погляд справа не складна, і я швидко визначився і це був шикарний автомобіль, але наші дороги мене просто вбивають. Знайомі порадили купити проставки для збільшення кліренсу. Я змогла зробити збільшення кліренсу, звернувшись до офіційного дилера - Проставкіна. Ось тут у них продаються проставки для збільшення кліренсу від бренду «Автопроставка». Адреса компанії вам вже знайома, так що скористайтеся, і ви такою підказкою, точно залишитеся задоволені.

0

3

Спасибо, это полезно! А как проходит установка проставок? Куда в Киеве можно обратится за данными запчастями?

0

4

Установка проставок обычно производится между ступицами автомобиля и колесами. Это довольно простая процедура, но лучше всего доверить ее профессионалам, чтобы избежать ошибок. В магазине Автопроставка в Киеве постараются сделать всё, чтобы вы смогли самостоятельно установить проставки, чтобы увеличить клиренс. Также услуги по установке проставок предлагаются в любом автосервисе, это гарантирует правильную и надежную установку.

0


You are here » Poland » Автомобільна техніка » Легкові автомобілі » Збільшити кліренс