Poland

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Poland » Edukacja » Level art


Level art

Posts 1 to 2 of 2

1

Cześć wszystkim! Słyszałem o kursach online tworzenia poziomów w grach komputerowych w Polsce. Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami z takich kursów?

0

2

Cześć! Brałem udział w kursach tworzenia poziomów w grach komputerowych na platformie SKVOT i jestem gotów opowiedzieć o swoim doświadczeniu. Doświadczenie z kursów tworzenia poziomów w grach komputerowych na platformie SKVOT było niesamowite. Zdobyłem dogłębną wiedzę na temat procesu tworzenia poziomów, od projektowania po implementację mechaniki rozgrywki. Kursy zapewniły mi wszystkie niezbędne narzędzia i techniki do tworzenia urzekających światów gier. Jedną z zalet kursów na platformie SKVOT jest ich praktyczność. Aktywnie uczestniczyliśmy w tworzeniu poziomów, wykonywaliśmy zadania i otrzymywaliśmy opinie od doświadczonych nauczycieli. Pozwoliło mi to zastosować zdobytą wiedzę w praktyce i doskonalić swoje umiejętności. Ponadto kursy były bardzo elastyczne, ponieważ wszystkie materiały były dostępne online. Mogłem je studiować w dogodnym dla siebie czasie, nie ograniczonym harmonogramem. Jest to szczególnie wygodne dla tych, którzy mają inne obowiązki lub pracują na pełen etat. Ale najważniejsza jest społeczność studentów na platformie SKVOT. Aktywnie komunikowaliśmy się, dzieliliśmy pomysłami i pomagaliśmy sobie nawzajem. Wspaniale było nawiązać kontakt z podobnie myślącymi ludźmi i wspólnie znaleźć inspirację. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia w kursach tworzenia poziomów w grach komputerowych na platformie SKVOT. Jeśli Twoim marzeniem jest zostać projektantem poziomów i wnieść swoją kreatywność do świata gry, gorąco polecam wypróbowanie tego kursu https://skvot.pl/course/96-level-artist. Nie pożałujesz swojego wyboru!

0


You are here » Poland » Edukacja » Level art