Poland

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Poland » Edukacja » Kursy o marketingu i PR


Kursy o marketingu i PR

Posts 1 to 3 of 3

1

Chcę znaleźć kursy marketingu internetowego i PR w Polsce. Jaką szkołę byście mi polecili?

0

2

Świetnie, że interesujesz się kursami marketingu internetowego i PR w Polsce! Mam przyjemność polecić Państwu Laba International Business School. Sam jestem ich uczniem i jestem bardzo zadowolony z efektów szkolenia. Laba oferuje doskonałe kursy, które pomogą Ci rozwinąć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności potrzebne do udanej kariery w marketingu i PR. Zaimponował mi profesjonalizm nauczycieli, którzy sami są ekspertami w tej dziedzinie. Potrafią wytłumaczyć złożone pojęcia prostym i zrozumiałym językiem, a także podzielić się swoim praktycznym doświadczeniem, co jest ogromnym plusem. Kursy Laba są zaprojektowane z myślą o aktualnych trendach i narzędziach marketingowych i PR, dzięki czemu możesz bezpośrednio zastosować zdobytą wiedzę w prawdziwej pracy. Rejestracja na kursy jest bardzo łatwa i będziesz mógł elastycznie uczyć się w dogodnym dla siebie czasie w zaciszu własnego domu. Nie przegap okazji zdobycia wysokiej jakości edukacji na https://l-a-b-a.pl/lecture/marketing-i-pr i zostań poszukiwanym specjalistą w dziedzinie marketingu i PR!

0

3

Uczyłem się w tej samej firmie, w której przyszedłem pracować. Trzy miesiące szkolenia i potem od razu zacząłem pracować.

0


You are here » Poland » Edukacja » Kursy o marketingu i PR